Зустріч з учнями 9-х класів Харківської спеціалізованої школи №155 Харківської міської ради

Зустріч з учнями 9-х класів Харківської спеціалізованої школи №155 Харківської міської ради

23.03.2018 року головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Запорізькою С.П. Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформаційну зустріч з учнями 9-х класів Харківської спеціалізованої школи №155 Харківської міської ради Харківської області, в рамках якої школярів було проінформовано про їх права, охоронювані та гарантовані законом, механізми їх реалізації та профілактичні заходи запобігання їх порушенню.

Окремо розглянуто питання «Як запобігти домашньому насильству?»  та основні засади запобігання та протидії домашньому насильству, імплементовані в діюче законодавство Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Також, було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», здійснено поширення інформаційних буклетів з зазначених питань.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта