«Інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

 «Інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Заступником начальника Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Бовт Т.Г. проведено зустріч з працівниками Ізюмського міськрайонного центру зайнятості на тему: «Онлайн-сервіс Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (надалі – Веб-портал).

 

Працівників центру зайнятості було проінформовано, що Міністерством юстиції України з метою оптимізації процесу надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та створення сприятливих умов для їх отримання запроваджено та реалізовано пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через Веб-портал.

            Також було роз’яснено що через Веб-портал можливо подати заяви: про державну реєстрацію шлюбу; про державну реєстрацію зміни імені; про державну реєстрацію розірвання шлюбу; заяви про видачу повторних свідотв про державну реєстрацію актів цивільного стану та інші, крім того за допомогою даного електронного сервісу можливо отримати кваліфіковану консультацію від працівників органів державної реєстрації актів цивільного стану, а також записатись на прийом.

            Щоб скористатись бажаною послугою на Веб-порталі необхідно перейти за посиланням dracs.minjust.gov.ua., зареєструватись на порталі обравши логін, вказавши email та прізвище, ім’я та по батькові. Після реєстрації громадянину необхідно обрати бажану послугу передбачену Веб-порталом та скористатись нею.

            Також було повідомлено про можливість здійснювати оплату за надання адміністративних послуг з використанням платіжних систем у режимі он-лайн без подання до відділу державної реєстрації актів цивільного стану документів про внесення плати.

            В ході проведення заходу працівників було проінформовано про загальнонаціональний правоосвітницький «Я маю право!».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта