Прийом громадян Барвінківського району

Прийом громадян Барвінківського району

В.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Воликом Д.С. на базі Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області 27.03.2018 здійснено прийом громадян.

Під час проведення прийому громадянам надано консультації у сфері держаної реєстрації, а саме щодо порядку державної реєстрації громадських формувань та речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Увагу громадян було звернуто на особливості та порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності державних реєстраторів у сфері нерухомості, бізнесу та громадських формувань.

Окрім цього, з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві громадян проінформовано про основні положення загальнонаціонального правопросвітницького проекту  «Я МАЮ ПРАВО!».

В межах вищезазначеного заходу розповсюджено інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей», а також буклети та брошури правопросвітницького характеру на наступні теми: «Вимоги до форм та змісту скарги на дії або бездіяльності державних реєстраторів», «Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області», «Скарга та порядок здійснення контролю у сфері державної реєстрації Міністерством юстиції України».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта