Семінар з представниками Вовчанської районної державної адміністрації

Семінар з представниками Вовчанської районної державної адміністрації

26 березня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Нікішовою М.О. та Кас|'ян А.В. було проведено семінар з представниками юридичної служби та особами, відповідальними за забезпечення додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів Вовчанської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, які є суб'єктами нормотворення, на тему: “Питання державної реєстрації нормативно-правових актів. Проведення юридичної, антидискримінаційної та антикорупційної експертизи  нормативно-правових актів”.

 

Під час проведення заходу доповідачами були висвітлені питання щодо порядку проведення  державної реєстрації нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року №731; проведення перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів; проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів; перегляду нормативно-правових актів з метою приведення у відповідність до Конституції України та інших актів законодавства.

 

 

В ході зустрічі обговорювались ціль, мета та основні повідомлення правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. Особливу увагу було зосереджено на питаннях щодо виплати аліментів, захисту прав жінок та дітей, запобіганню та протидії домашньому насильству, а також здійснювалось поширення інформаційних матеріалів.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта