Інформування читачів та працівників Комунального закладу культури «Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування читачів та працівників Комунального закладу культури «Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

27 березня 2018 року для читачів та працівників «Центральна районна бібліотека для дітей ім. М. Островського» Комунального закладу культури «Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова» головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Державна реєстрація речових прав  на підставі договору оренди землі», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Також, працівниками було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», здійснено поширення інформаційних буклетів з зазначених питань.

Під час правопросвітницького заходу читачам та працівникам були надані відповіді на наступні питання: порядок отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, процедура набуття права на спадщину, порядок укладення договору дарування на нерухомість, подання колективних звернень громадян, порядок реєстрації авторських прав на літературний та музичні твори.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта