Реалізація нового закону #ЧужихДітейНеБуває! потребує від державних служб України неабиякої скооперованості в роботі

Реалізація нового закону #ЧужихДітейНеБуває! потребує від державних служб України неабиякої скооперованості в роботі

Єдиний спосіб досягнення вищої мети - спільні дії всіх тих, хто прагне досягнути цю мету. Тож 28 березня 2018 року у Харкові відбувся захід "Проблемні питання виконання рішень про стягнення аліментів". За круглим столом зібралися Генадій Мазур - керівник робочої групи Міністерства юстиції України з проведення позапланової цільової перевірки, Тетяна Єгорова - начальник ГТУЮ у Харківській області, представники Харківського міського і обласного центрів зайнятості, керівники відділів ДВС у м. Харкові.

Обговорювалося надзвичайно гостре питання - стягнення аліментів із непрацюючих батьків. Навіть ті, хто офіційно працевлаштовані, мають заборгованості зі сплати аліментів, а що казати про тих батьків, хто не працевлаштований?

На таких боржників у відділах ДВС по Харкову та Харківській області на виконанні перебувають понад 19 тис. виконавчих проваджень. Саме тому учасники заходу зібралися для того, щоб обговорити шляхи співпраці органів виконавчої служби з центрами зайнятості. Хоча єдиного механізму взаємодії ще не існує, але його появи не доведеться довго чекати. Бо ми не цураємося людських проблем і готові допомагати кожному боржнику, який заборгував своїй дитині.

Цей захід є прикладом того, як державні служби України об'єднують свої зусилля заради спільної мети - боротьби за права дітей на гідне життя, бо чужих дітей не буває! 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта