Надання адресної безоплатної правової допомоги в Печенізькому районі

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Печенізькому районі

28 березня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” в.о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. спільно з головним спеціалістом Печенізького бюро правової допомоги Чорномор Л.М. відповідно до затвердженого графіку здійснено виїзд до мешканців Печенізького району з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

Під час консультування спеціалісти роз’яснили громадянам положення чинного законодавства щодо порядку оформлення земельної ділянки, складання та зміни заповіту, розподілу майна, набутого подружжям спільно під час перебування у шлюбі, а також особливості розгляду даної категорії справ у судовому процесі.

В межах проведення комунікативної кампанії було доведено інформацію про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” та здійснено поширення інформаційних матеріалів, буклетів та газети “Юстиція відкрита для людей”.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта