Обмін досвідом — запорука вдосконалення набутих знань та навичок!

Обмін досвідом — запорука вдосконалення набутих знань та навичок!

В межах проведення семінару з підвищення кваліфікації працівників місцевих архівних установ з метою реалізації проекту “Я МАЮ ПРАВО!” поговорили про реалізацію нового закону #ЧужихДітейНеБуває! Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області.

В свою чергу, працівниками Державного архіву у Харківській області було проведено обговорення з працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Харківській області питань роботи з науково-технічного упорядкування документів. Наразі, в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області здійснюється впорядкування архіву за 2013-2015 роки.

Завдяки тому, що на зазначеному семінарі були присутні працівники архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад Харківської області інформація про проект “Я МАЮ ПРАВО!” та реалізацію закону #ЧужихДітейНеБуває! було донесено до найвіддаленіших куточків Харківської області. Сподіваймося, що незабаром в Харківській області не залишиться місця, де б не чули про проект “ЯМП!” та місця, де б зростали “чужі діти”, адже ми про це дбаємо.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта