Зустріч із працівниками Виробничого підрозділу “Локомотивне депо Основа”

Зустріч із працівниками Виробничого підрозділу “Локомотивне депо Основа”

4 квітня 2018 року головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Дудкіним Д.В. в межах реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” взяв участь у зустрічі із працівниками Виробничого підрозділу “Локомотивне депо Основа” підрозділу локомотивного господарства філії “Південна залізниця” Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” в ході якої слухачам висвітлено інформацію про проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

 

Окремо, в межах заходу, головним спеціалістом Дудкіним Д.В. висвітлено питання: посилення відповідальності за несплату аліментів; загального порядку виконання рішень судів; запровадження інституту приватних виконавців.

На прохання працівників виробничого підрозділу особливу увагу в ході зустрічі було приділено питанню підстав, видів та строків застосування обмежень до неплатників аліментів.

 

 

Після цього, проведено зустріч-консультацію із головним інженером Виробничого підрозділу “Локомотивне депо Основа” Божуком О.А. та начальником технічного відділу Виробничого підрозділу “Локомотивне депо Основа” Ольшанським О.П. в ході якої, учасниками обговорено деякі питання завершення процедури державної реєстрації земельної ділянки зайнятої під базою відпочинку Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” (Херсонська область), як об'єкта цивільних прав, та порядку державної реєстрації права користування зазначеною земельною ділянкою за підприємством.

В межах заходу було поширено інформаційні буклети та інформаційне видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей”.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта