Робоча зустріч з членами комітету ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»

Робоча зустріч з членами комітету  ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»

Заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Бєловою Н.О. та головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою А.А. 04.04.2018 проведена робоча зустріч з членами комітету ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ».

В ході зустрічі для представників професійної спілки висвітлено завдання та основні положення правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Також в ході зустрічі роз’яснено питання щодо соціального захисту їх прав та надання допомоги членам у правовому захисті від посягань на їх законні права та інтереси у тому числі шляхом звернення до Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Обговорено такі питання: «Що робити якщо вимагають хабара за іспит чи навчання?», «Як вирішити спір?».

Поширено інформаційне видання Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей», буклети на тему: Отримуй аліменти, Пам’ятка для стягувача, Не знаєш, як вирішити спір? Вимагають хабара за іспит чи навчання?

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта