В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова проведено круглий стіл на тему: “Захист прав дітей та жінок”

В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова проведено круглий стіл на тему: “Захист прав дітей та жінок”

10.04.2018 головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. на базі на базі КЗК “Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС  Київського району м. Харкова” було проведено “круглий стіл” на тему: “Захист прав дітей та жінок”, під час якого обговорювалися актуальні питання запобігання та протидії домашньому насиллю, а також забезпечення права дітей на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

 

Працівники та відвідувачі бібліотечного закладу були проінформовані про реалізацію правопросвітницького проекту “Я маю право!”, метою якого є підвищення правової свідомості українців; здійснено поширення буклетів з правовою інформацією) та чергового номеру інформаційного видання Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта