Консультування з питання державної реєстрації народження дитини з пропуском строку

Консультування з питання державної реєстрації народження дитини з пропуском строку

7 квітня 2018 року до Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Богодухівський відділ) звернулась представниця Ромської національної меншини  Кучеренко Т.О., з приводу державної реєстрації актів цивільного стану, а саме: державної реєстрації народження дитини чоловічої статі з пропуском строку, яка народилась 31.07.2002 року. Начальником Богодухівського відділу Рудичевою К.В. було   роз’яснено порядок державної реєстрації народження дитини з пропуском строку.

 

Державна реєстрація з пропуском строку проводиться після перевірки наявності державної реєстрації за місцем народження дитини, за місцем проживання батьків дитини на момент її народження або за даними Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Для державної реєстрації народження дитини, яка досягла одного року і більше подаються такі документи: медичне свідоцтво про народження, медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу, а також довідка з місця проживання дитини. За відсутності такої довідки дані про місце проживання дитини можуть бути підтверджені паспортом або паспортним документом одного з батьків чи законних представників дитини. Водночас подаються документи, що підтверджують походження дитини. Складений актовий запис про народження із зазначенням після  порядкового  номера: "Державна  реєстрація  з пропуском  строку"  -включається  до  книги поновлених  актових записів про народження.   

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» під час консультування було розповсюджено інформаційні буклети щодо роз’яснення прав громадян, порядку їх реалізації та захисту.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта