Зустріч на тему: «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Зустріч на тему: «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

6 квітня 2018 року на базі відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ)  була проведена зустріч з учнівською молоддю ЗОШ № 2 Золочівського району Харківської області. Спеціаліст відділу Бакшеєва К.О. розповіла присутнім про можливість користування веб-порталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» та повідомила, що веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.

 

Метою запуску сервісу є спрощення процедури отримання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану  та підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

Через веб-портал кожен громадянин має можливість подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану наступні заяви: про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію розірвання шлюбу, про державну реєстрацію зміни імені, про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання, про повторну видачу свідоцтв та витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян, або звернення щодо їх формування.

Крім того, з використанням функціональних можливостей веб-порталу користувач може здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручної дати та часу з вказаних вище питань, а також з питань державної реєстрації народження, смерті.

В ході зустрічі слухачів було проінформовано про загальнонаціональний правоосвітницький проект «Я маю право!».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта