Інформування членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

10 квітня 2018 року в приміщенні Почесного консульства Республіки Вірменія в Харківській та Сумській областях для членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А., головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми:

«Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?»,.

Також, працівниками було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», здійснено поширення інформаційних буклетів з зазначених питань.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта