Проведено лекцію на ДП “ХПЗ ім. Т.Г. Шевченка”

Проведено лекцію на ДП “ХПЗ ім. Т.Г. Шевченка”

12.04.2018 працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області провели правоосвітній захід на ДП “ХПЗ ім. Т.Г. Шевченка”.

Під час лекції для працівників підприємства начальник відділу з питань банкрутства Акмаєв А.В., заступник начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Голуб В.В., головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Ночовкіна О.В. та провідний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Тімковський П.О. виступили з доповідями та висвітлили питання доступу до безоплатної правової допомоги, запобігання та протидії домашньому насиллю, забезпечення права дітей на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, порядку стягнення аліментів на території іноземних держав.

 

Після лекції працівникам були надані консультації з актуальних правових питань.

Крім того, присутні були проінформовані про реалізацію правопросвітницького проекту “Я маю право!”, метою якого є підвищення правової свідомості українців; здійснено поширення буклетів з правовою інформацією та чергового випуску інформаційного видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей”.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта