Професійна деформація юриста: як попередити та подолати

Професійна деформація юриста: як попередити та подолати

11 квітня 2018 року, реалізуючи комунікативну кампанію щодо поширення соціально значимої інформації про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», спільно з викладачем кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Трофименко В.А. на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було проведено правоосвітній захід за участі студентської молоді.

Метою даного заходу стало обговорення професійної деформації та професійного вигорання юристів. У ході спілкування були підняті й інші важливі для майбутніх юристів питання щодо адаптації на робочому місці, ціннісних орієнтирів обраної професії, відхилень та порушень професійного розвитку, які впливають на становлення юристів як професіоналів своєї справи. Крім того, у дружньому колі було обговорено необхідність підняття рівня правової освіти в Україні та значення щодо цього правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

У даному заході взяли участь в.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області Федоренко А.В., в.о. начальника систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С., головний спеціаліст відділу  взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кривошеєв Ю.Ю.

Ми вкотре підтвердили, що девіз «Юстиція – відкрита для людей» працює: ми відкриті та готові до спілкування.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта