Активна діяльність по стягненню заборгованості по заробітній платі на Харківщині триває

Активна діяльність по стягненню заборгованості по заробітній платі на Харківщині триває

У межах дії кампанії по стягненню заборгованості з виплати заробітної плати працівники підрозділів ДВС разом із представниками територіальних підрозділів з питань банкрутства здійснюють виїзди на підприємства, які заборгували своїм працівникам. Головна мета таких виїздів – з’ясування умов збереження майна боржників, що перебувають у процедурах банкрутства.

12 квітня 2018 року в.о. начальника Міжрайонного відділу ДВС по Холодногірському та Новобаварському районах м. Харків Т. Слюта разом із працівниками відвідали Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченка.

 

 

Із уповноваженими представником заводу А. Моргуном та начальником відділу з питань банкрутства ГТУЮ у Харківській області А. Акмаєвим проведено робочу нараду щодо погашення заборгованості по виплатам, які по’язані з трудовими правовідносинами. Окрім цього державні виконавці здійснили виїзд за місцезнаходженням описаного та арештованого майна підприємства-боржника, про що склали відповідний акт державного виконавця.

Усі дії державних виконавців у цій сфері направлені на підвищення ефективності виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, для того, щоб захистити права працівників підприємств.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта