Міжвідомча нарада з представниками Харківської митниці ДФС

Міжвідомча нарада з представниками Харківської митниці ДФС

В приміщенні Харківської митниці ДФС відбулась міжвідомча нарада з представниками Відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Харківській області та Київського ВДВС м. Харкова ГТУЮ у Харківській області з питань визначення шляхів щодо удосконалення, оптимізації стану взаємодії між митницею та органами ДВС при розпорядженні майном, конфіскованим за рішенням суду.

В порядку денному обговоренню підлягали питання щодо стану організації співпраці органів ДВС та митних органів при передачі майна, конфіскованого за рішеннями судів та розпорядженні ним; проаналізовано результати роботи за І квартал 2018 року;  обговоренні проблемні питання які виникають під час примусового виконання рішень суду про конфіскацію майна вилученого митними органами.

Протягом І кварталу 2018 від реалізації конфіскованого майна до Державного бюджету України перераховано 100535,75 грн.; безоплатно передано, Холодногірській ВК №18, не реалізованого у встановленому Законом порядку конфіскованого майна на загальну суму  39982,61грн.

За результатом проведеної наради розроблено спільні заходи щодо взаємодії двох відомств з метою покращення стану виконання виконавчих документів про конфіскацію майна вилученого митними органами.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта