Надання адресної безоплатної правової допомоги у Валківському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Валківському районі Харківської області

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. спільно з провідним спеціалістом міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юченковим Д.Г. та начальником відділу Валківського бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Шульжик Т.О. було здійснено виїзд до Валківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

Під час консультування громадян найбільш актуальними питаннями стали: якість нанання житлово-комунальних послуг, соціальні виплати, спрощення процедури оформлення субсидій, а також доступ до діючої в Україні системи безоплатної правової допомоги.

В межах проведення комунікативної кампанії було здійснено поширення інформаційних матеріалів та буклетів з основними повідомленнями правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та чергового інформаційного видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта