Впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

Впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

24 травня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Погореловою О.М. та спеціалістом Відділу Жовновською О.А. проведено інформування працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 про впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”.

Працівників було проінформовано, що Міністерство юстиції України постійно працює над вдосконаленням надання послуг громадянам, щоб послуги були якісними, зручними, сучасними та доступними. Мін’юст є одним з лідерів серед міністерств по наданню саме таких послуг.

            Також було роз’яснено, що Онлайн будинок юстиції - це можливість для кожного громадянина, який має доступ до Інтернету, замовити ряд послуг не виходячи з дому. В режимі онлайн запроваджено послуги, надання яких викликає найбільші черги. За допомогою цього сайту Ви маєте можливість подати заяву про видачу повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

            Щоб скористатись бажаною послугою необхідно перейти за посиланням online.minjust.gov.ua, зареєструватись в системі вказавши email та пароль. Після реєстрації громадянину необіхдно обрати бажану послугу передбачену даним електронним сервісом.

            В ході проведеного заходу було розповсюджено буклет “Подача заяв про видачу повторних свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян за допомогою нового електронного сервісу впровадженого Міністерством юстиції України “Онлайн будинок юстиції”.

            Одночасно працівників ознайомлено з загальнонаціональним просвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта