Інформування громадян про можливість користування електронним сервісом Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Інформування громадян про можливість користування електронним сервісом Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»
25 травня 2018 року в.о. начальника Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бовт Т.Г., було проведено вуличне інформування мешканців міста Ізюму про можливість користування електронним сервісом Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (надалі – Веб-портал).

Під час інформування мешканцям міста було роз’яснено, що Веб-портал - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет. Метою запуску сервісу є спрощення процедури отримання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану  та підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

Через Веб-портал кожен громадянин має можливість подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану наступні заяви: про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію розірвання шлюбу, про державну реєстрацію зміни імені, про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання, про повторну видачу свідоцтв та витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян, або звернення щодо їх формування.

Крім того, з використанням функціональних можливостей Веб-порталу користувач може здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручної дати та часу з вказаних вище питань, а також з питань державної реєстрації народження, смерті.

Також громадян було проінформовано про загальнонаціональний правоосвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО».

Під час інформування здійснювалося поширення друкованих видань Міністерства юстиції України та буклетів.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта