ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ

29.05.2018 року завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління України в семінарів з питань запобігання корупції було проведено лекцію – роз’яснення основних вимог фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для державних службовців органів державної влади Харківщини.

Серед слухачів лекції також були присутні працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Діючим законодавством про запобігання корупції визначено, що кожний державний службовець та посадова особа місцевого самоврядування зобов’язані бути ознайомлені та вміти використовувати положення відповідних нормативно-правових актів. Звертаємо Вашу увагу, що на семінарі буде розглядатися також питання заповнення е-декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Під час заняття було презентовано всеукраїнський правоосвітницький проект, ініційований Міністерством юстиції України, «Я МАЮ ПРАВО», під час якого було поширено друковані видання Міністерства юстиції України.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта