ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ

ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ

Діючим законодавством про запобігання корупції визначено, що кожний державний службовець та посадова особа місцевого самоврядування зобов’язані бути ознайомлені та вміти використовувати положення відповідних нормативно-правових актів, зокрема антикорупційного законодавства.

З метою забезпечення постійного підвищення кваліфікації працівників органів юстиції завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління України в рамках одноденного семінару з питань запобігання корупції було проведено лекцію – роз’яснення основних вимог фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для державних службовців органів державної влади Харківщини. Серед слухачів лекції також були присутні працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Під час заняття було презентовано всеукраїнський правоосвітницький проект, ініційований Міністерством юстиції України, «Я МАЮ ПРАВО», під час якого було поширено друковані видання Міністерства юстиції України.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта