Інформування наймолодших учасників Ансамблю «Вірменія» про основні права дітей та гарантії їх захисту

Інформування наймолодших  учасників Ансамблю «Вірменія» про основні права дітей та гарантії їх захисту
В рамках виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції у Харківській області з проведення Тижня права з нагоди святкування Дня захисту дітей заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. проведено лекцію на тему: «Кожна дитина має права».

З метою формування ціннісних орієнтирів та поширення знань про права дітей 03.06.2018 на базі Обласної громадської організації «Вірменська національна громада» для 17 наймолодших учасників Ансамблю «Вірменія» проведено лекцію під час якої роз’яснено основні права дитини, їх гарантії та механізм їх захисту.

Для підвищення юридичної обізнаності, а також для належної реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» присутніх проінформовано про основні положення вищезазначеного проекту та розповсюджено інформаційно-роз’яснювальні матеріали.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта