В Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського проведено практичне заняття на тему: “Права дитини”

В Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського проведено практичне заняття на тему: “Права дитини”

4 червня 2018 в рамках “Тижня права” з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського ЦБС Шевченківського району міста Харкова було проведено практичне заняття на тему: “Права дитини” для учнів 1-3 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 105 Харківської міської ради Харківської області.

Під час заходу творчо осмислювалися права дітей відповідно до Конвенції про права дитини від 20.11.1989, було проведено казкову правову вікторину та ігри, які допомогли маленьким громадянам засвоїти їх права.

Також в бібліотечному закладі було поширено інформаційну друковану продукцію правопросвітницького проекту “Я маю право!”: буклети на актуальну правову тематику, випуски інформаційного видання “Юстиція відкрита для людей”.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта