Проведено семінар на тему: «Міжнародне співробітництво з питань надання правової допомоги у цивільних та кримінальних справах»

Проведено семінар на тему: «Міжнародне співробітництво з питань надання правової допомоги у цивільних та кримінальних справах»

7 червня 2018 року в приміщенні Фрунзенського районного суду м. Харкова головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С. та провідним спеціалістом цього ж відділу Парамоновою Л.В. було проведено семінар на тему: «Міжнародне співробітництво з питань надання правової допомоги у цивільних та кримінальних справах» в рамках якого, були висвітлені ряд питань, щодо застосування Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах 1993 року, Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року, Конвенції про отримання за кордоном доказів у цивільних або комерційних справах 1970 року та Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах 1959 року та ін.

У ході семінару працівникам апарату суду були надані роз’яснювальні та методичні матеріали з питань виконання міжнародних договорів.

Також, присутніх було проінформовано про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та розповсюджено інформаційні буклети: «Стоп насильство», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Виконання рішення суду: памятка для стягувача», «Виконання рішення суду: памятка для боржника», «Як протидіяти домашньому насильству» та інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта