Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

За період з 3 по 31 травня 2018 року в межах роботи громадської приймальні надано безоплатну первинну правову допомогу 31 особі.

Громадяни, які звернулися за правовою допомогою, отримали консультації з питань стягнення заборгованості по аліментам, оформлення спадщини, поновлення строків позовної давності, оформлення договору земельної ділянки, приватизації земельної ділянки, встановлення юридичних фактів, порядку нарахування субсидії, виселення з квартири, доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, перерахунку пенсії, повернення судового збору, звернення до Європейського суду з прав людини, подання заяви до Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Під час консультувань громадяни були проінформовані про мету та основні повідомлення правопросвітницького проекту “Я маю право!”, поширювалися інформаційні матеріали з логотипом проекту (буклети, листівки), а також інформаційне видання “Юстиція відкрита для людей”.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта