Проведено семінар на тему: “Запобігання та протидія насильству в сім'ї”

Проведено семінар на тему: “Запобігання та протидія насильству в сім'ї”

8 червня 2018 працівниками управління державної реєстрації номативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас'ян А.В. та Ночовкіною О.В. в Управлінні освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради було проведено семінар на тему: “Запобігання та протидія насильству в сім'ї”. Під час заходу обговорювалися актуальні питання захисту прав жінок та дітей, порядок стягнення заборгованості по аліментам, а також заходи примусового впливу на злісних неплатників.

Працівники управління освіти були проінформовані про реалізацію правопросвітницького проекту “Я маю право!”. Під час зустрічі присутні дізналися про чинники, які перешкоджають захисту прав громадян, отримання безоплатної первинної правової допомоги та порядок доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

Поширено буклети з правовою інформацією щодо заходів впливу та мір, які необхідно вживати з метою запобіганню насильству, а також чергового номеру інформаційного видання “Юстиція відкрита для людей”.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта