В Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського проведено практичне заняття на тему: “Права дитини”

В Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського проведено практичне заняття на тему: “Права дитини”

11.06.2018 в рамках “Тижня права” з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського ЦБС Шевченківського району міста Харкова було проведено практичне заняття на тему: “Права дитини” для учнів 1-3 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 106 Харківської міської ради Харківської області.

На дітей чекали ігри, які допомогли маленьким громадянам засвоїти їх права, казкова правова вікторина та конверти з передбаченнями. Таким чином школярі добре засвоїли свої права, закріплені Конвенцією про права дитини від 20.11.1989.

Також в бібліотечному закладі було поширено інформаційну друковану продукцію правопросвітницького проекту “Я маю право!”: буклети на актуальну правову тематику, а також випуски інформаційного видання “Юстиція відкрита для людей”.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта