НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

14 червня 2018 року набрав чинності Закон України «Про Вищий антикорупційний суд», який визначає засади організації та діяльності Вищого антикорупційного суду, спеціальні вимоги до суддів цього суду та гарантії їх діяльності (опубліковано в газеті «Голос України» від 13.06.2018 № 107).

Відповідно до Закону Вищий антикорупційний суд мають сформувати протягом року з дня набрання ним чинності, тобто до літа 2019 року: оголосити та провести конкурс на посади суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та на посади інших суддів Вищого антикорупційного суду, за результатами проведеного конкурсу призначити суддів Вищого антикорупційного суду.

 

Урядом удосконалено механізм забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування та відпочинок осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, постанова Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 № 446 (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 09.06.2018 № 108).

Відповідні зміни внесено до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 

Відтепер необов’язковою є наявність відбитка печатки на документі санаторно-курортного закладу, з яким органами соціального захисту населення укладається договір про виплату компенсації вартості путівки шляхом надання грошової допомоги.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта