Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 


Круглий стіл на тему: «Взаємодія та співпраця державних органів – запорука успіху українців»

Круглий стіл на тему: «Взаємодія та співпраця державних органів – запорука успіху українців»

21 червня 2018 року начальник  Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області (надалі – Відділ) Рибак Г.О. прийняла участь в засіданні круглого столу, який проводився в приміщенні  відділу «Зміївське бюро правової допомоги» Першого харківського місцевого центру з надання БВПД за участі  начальника Зміївського бюро правової допомоги Десятник О.Є., заступник начальника Зміївського районного відділу державної виконавчої служби Нагорної О.О.,  в.о. першого заступника начальника Зміївського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Слонь К.С.  на тему: «Взаємодія та співпраця державних органів – запорука успіху українців».

Так, начальником Відділу Рибак Г.О. було проінформовано про пілотний проект Міністерства юстиції України щодо проставлення апостиля на документах про державну реєстрацію актів цивільного стану.

 

Суть електронного сервісу Міністерства юстиції України з проставлення апостиля в тому, що громадяни за місцем проживання в будь-якому органі ДРАЦС можуть подати документи для посвідчення їх електронним апостилем. Для проставлення апостиля заявник пред’являє посадовій особі відділу державної реєстрації актів цивільного стану територіальних органів Міністерства юстиції України документ, що посвідчує його особу та подає: оригінал документа, на якому проставляється апостиль, або його копію, засвідчену в установленому порядку; документ про оплату послуги з проставлення апостиля (51 грн.).

Посадова особа відділу державної реєстрації актів цивільного стану територіального органу Міністерства юстиції України за допомогою програмних засобів ведення Електронного реєстру апостилів формує заяву, виготовляє електронні копії документів шляхом сканування та розміщує їх у Реєстрі за допомогою програмних засобів його ведення.

Документи, подані для проставлення апостиля, розглядаються Міністерством юстиції України.

За результатом розгляду заяви та поданих документів посадова особа Міністерства юстиції України проставляє апостиль або відмовляє у його проставленні, формуючи за допомогою програмних засобів ведення Електронного реєстру апостилів відповідний електронний документ з накладенням власного електронного цифрового підпису та проставленням на документ електронного цифрового підпису (печатки) Міністерства юстиції України. Відомості про проставлення апостиля або про відмову у його проставленні вносяться до Електронного реєстру апостилів.

Під час круглого столу присутніх проінформовано про загальнонаціональний просвітницький проект  «Я МАЮ ПРАВО!».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта