Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 


Брейн-штормінг в Харківському міському центрі зайнятості на тему: «Реалізація права молоді на працю та механізми реалізації і захисту цього права»

Брейн-штормінг в Харківському міському центрі зайнятості на тему: «Реалізація права молоді на працю та механізми реалізації і захисту цього права»

28 червня 2018 року свою 22 річницю відзначає Основний Закон нашої держави – Конституція України.   Управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області не залишило поза увагою цю знаменну подію та разом зі спікерами-консультантами:

Олегом Лук’янчиковим - кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри цивільно-правових дисциплін, господарського та трудового права, заступником декана з навчальної роботи юридичного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди; Денисом Новіковим - кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри цивільно-правових дисциплін, господарського та трудового права Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди; Тетяною Ліснічою - кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, провели   брейн-штормінг в Харківському міському центрі зайнятості на тему: «Реалізація права молоді на працю та механізми реалізації і захисту цього права» в рамках проведення Тижня права з нагоди Дня Конституції України.

         У брейн-штормінгі прийняли участь підприємці, молодь, яка тільки починає свій шлях у світі праці, а також працівники Харківського міського центру зайнятості.

         Багатогранність норм Основного Закону України, які регулюють усі без виключення сфери суспільного життя, дозволили учасникам брейн-штормінгу зосередити увагу на тому, як втілюються фундаментальні норми статей 42, 43 Конституції в сучасному законодавстві та реалізуються на практиці шляхом впровадження інноваційних проектів Міністерства юстиції України.

         Доповідачами звернута увага учасників брейн-штормінгу на актуальні питання реалізації конституційного права молоді на працю та здійснення підприємницької діяльності, механізми захисту цього права, що закріплені нормами трудового та цивільного законодавства, а також законодавства, що регулює відносини у сфері підприємницької діяльності, соціального захисту та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

         Кожен зі спікерів торкнувся таких актуальних для молоді питань, як відмінність трудового договору від цивільно-правових угод, особливості доказування у суді наявності фактичних трудових відносин між працівником та роботодавцем, особливості здійснення підприємницької діяльності та спрощення можливості зареєструвати діяльність фізичної особи-підприємця.

         Активне долучення учасників брейн-штормінгу до обговорення в черговий засвідчила важливість практичного застосування базових конституційних принців в житті та повсякденній діяльності кожного громадянина нашої країни.».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта