Семінар для працівників Центральної бібліотеки Основ’янського району м. Харкова

Семінар для працівників Центральної бібліотеки Основ’янського району м. Харкова

В рамках Тижня права з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України, 27.06.2018 представниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області: начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації державної нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Хуторянською М.С. спільно з провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Тімковським П.О. в Центральній бібліотеці Основ’янського району м. Харкова було проведено семінар для працівників бібліотечного закладу на тему:

“Конституційні права громадян”. Під час заходу обговорювалися актуальні питання захисту конституційних прав громадян. Також учасники заходу проінформовані про реалізацію правопросвітницького проекту “Я маю право!”, про створену у державі мережу первинної та вторинної безоплатної правової допомоги, ознайомлені з порядком роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, створеної при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області.

В Центральній бібліотеці Основ’янського району м. Харкова оформлено виставку друкованої продукції: “Я маю право!”, на якій представлені друковані матеріали щодо реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”: інформаційне видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей”, плакати на правову тематику, та інформаційні буклети з логотипом та основними повідомленнями проекту.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта