Зустріч на тему: «Веб - портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»»

 Зустріч на тему: «Веб - портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»»

11 липня 2018 року виконуючим обов’язки начальника Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Петрикіною Ю.Д. у приміщенні Красноградської міської ради Харківської області було проведено зустріч з  працівниками міської ради на тему: «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Під час зустрічі було обговорено, що за допомогою Веб - порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» можливо записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний час, задати питання в онлайн режимі чи подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану або повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану. Для отримання послуг через веб-портал потрібно увійти на портал за адресою http://dracs.minjust.gov.ua/ та зареєструватись.

Також учасників зустрічі було проінформовано про всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», стратегічним завданням якого є підвищення рівня знання громадян щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості  та спроможності громадян захищати свої права.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта