Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 


Впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

 Впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

12 липня 2018 року головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ)           Харіною О.І. проведено інформування працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 про впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”.

    

        

 

             Працівників було проінформовано, що Міністерство юстиції України постійно працює над вдосконаленням надання послуг громадянам, щоб послуги були якісними, зручними, сучасними та доступними. Мін’юст є одним з лідерів серед міністерств по наданню саме таких послуг.

            Також було роз’яснено, що Онлайн будинок юстиції - це можливість для кожного громадянина, який має доступ до Інтернету, замовити ряд послуг не виходячи з дому. В режимі онлайн запроваджено послуги, надання яких викликає найбільші черги. За допомогою цього сайту Ви маєте можливість подати заяву про видачу повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

            Щоб скористатись бажаною послугою необхідно перейти за посиланням online.minjust.gov.ua, зареєструватись в системі вказавши email та пароль. Після реєстрації громадянину необіхдно обрати бажану послугу передбачену даним електронним сервісом.

            В ході проведеного заходу було розповсюджено буклет “Подача заяв про видачу повторних свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян за допомогою нового електронного сервісу впровадженого Міністерством юстиції України “Онлайн будинок юстиції”.

            Одночасно працівників ознайомлено з загальнонаціональним просвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта