В Кегичівській центральній районній бібліотеці проведено семінар на тему: “Право на виконання рішення суду”

В Кегичівській центральній районній бібліотеці проведено семінар на тему: “Право на виконання рішення суду”

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. та провідний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мельник В.В. провели семінар на базі Кегичівської центральної районної бібліотеки на тему: “Право на виконання рішення суду”.

 

Під час заходу працівники Головного територіального управління юстиції висвітлили питання щодо механізму виконання рішення суду, захисту прав дітей та жінок, порядку стягнення аліментів, доступу до безоплатної правової допомоги тощо.  Обговорювалися зміни до діючого законодавства.

Працівники та відвідувачі бібліотечного закладу отримали відповіді на питання  щодо внесення змін до договору оренди землі, які категорії осіб мають право на отримання аліментів, як запобігти домашньому насиллю та інш. Також було проведено презентацію офіційних видань Міністерства юстиції України: бюлетеня "Офіційний вісниик України" та журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України".

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта