Студреспубліка – плануємо майбутнє Харківщини разом!

Студреспубліка – плануємо майбутнє Харківщини разом!

21-22 липня у Зміївському районі Харківської області було проведено Студреспубліку– 2018, темою якої у цьому році стало:«Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Харківську юстицію до даного заходу було запрошено в якості експертів, на яких покладалися функції оцінювання виконання завдань,  які визначались у ході інформаційно-організаційної гри.

Студреспубліка представляє собою проведення мульти-фестивалю, де одночасно на одній території проводилися різноманітні заходи інтелектуального, творчого, спортивного характеру.

Під час даного заходу Харківська юстиції не лише оцінювала роботу молоді над тими завданнями, які були отримані студентами під час організаційної гри, але й провела масовий флеш-моб.

Працівниками юстиції було проведено брейнштормінг з учасниками фестивалю на тему: «Яким я хочу бачити Харків».

Взяли участь в інтерактивній грі  «Як шкодить корупція сталому розвитку нашої держави», у результаті якої було визначено причини існування корупції, та шляхи викоренення ї у суспільстві.

Метою даної  правопросвітницької інформаційної компанії було доведення до молоді меседжів щодо подолання побутової корупції, реалізації права на виконання судових рішень в Україні, способів досудового та судового урегулювання спорів, подолання домашнього насильства. Адже ці теми не лише є соціально значущими для дорослих, але й для студентства, яке переймається майбутнім своєї країни.

Кім того, Харківська юстиція обмінялась досвідом з працівниками Державної служби з  надзвичайних ситуацій у Харківській області щодо налагодження взаємодії з молоддю Харківщини.

«Студреспубліка – 2018» вкотре підтвердила, що лише об’єднав зусилля, юстиція разом з активною молоддю Харківщини будує сучасну правову державу!

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта