Інформаційна кампанія «Я маю право на виконання рішення суду!»

Інформаційна кампанія «Я маю право на виконання рішення суду!»

03 серпня 2018 року працівники Харківської юстиції провели комунікативну  кампанію, спрямовану на інформування мешканців міста про механізм виконання рішення суду.

Під час заходу громадяни дізналися про порядок примусового виконання рішення суду, стягнення аліментів, порядок роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, діючу в Україні систему безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

В межах діяльності мобільного консультативного пункту громадяни мали змогу задати питання працівникам Харківської юстиції та отримати фахову інформацію, яка допоможе їм захистити свої права. Громадяни дізналися про зміни у законодавстві, які спрямовані на захист прав дітей та жінок, порядок виїзду дітей за кордон, відповідальність за несплату аліментів, які діяти стягувачу й боржнику при виконанні рішення суду.

Крім того, харків’яни отримали інформаційну друковану продукцію Міністерства юстиції України: буклети з основними повідомленнями правопросвітницького проекту «Я маю право!» та інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта