Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 


Проведено семінар

Проведено семінар

8 серпня 2018 року завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції  у Харківській області Федоренко А.В. провела семінар з керівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

 

Головною темою семінару було освоєння навчального он-лайн курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!», який створено за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Національним агентством з питань запобігання корупції в Україні спільно з українським проектом масових відкритих он-лайн курсів «Прометеус». Основною метою проведення семінару є підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень і зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», підвищення ефективності виявлення, запобігання і попередження корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень. Запрошуємо всіх долучитись до проходження он-лайн навчання за даним курсом.

 

 

Окрему увагу завжди зосереджено на профілактиці корупційних правопорушень. Зокрема з цією метою, було обговорено основні засади та принципи організації роботи з повідомленнями про корупцію, досліджено Методичні рекомендації по роботі з викривачами. Нагадаємо, що відповідно до частини першої статті 53 Закону України "Про запобігання корупції" особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривач), - це особа, яка за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог цього Закону іншою особою.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта