Проведено семінар

Проведено семінар

8 серпня 2018 року завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції  у Харківській області Федоренко А.В. провела семінар з керівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

 

Головною темою семінару було освоєння навчального он-лайн курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!», який створено за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Національним агентством з питань запобігання корупції в Україні спільно з українським проектом масових відкритих он-лайн курсів «Прометеус». Основною метою проведення семінару є підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень і зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», підвищення ефективності виявлення, запобігання і попередження корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень. Запрошуємо всіх долучитись до проходження он-лайн навчання за даним курсом.

 

 

Окрему увагу завжди зосереджено на профілактиці корупційних правопорушень. Зокрема з цією метою, було обговорено основні засади та принципи організації роботи з повідомленнями про корупцію, досліджено Методичні рекомендації по роботі з викривачами. Нагадаємо, що відповідно до частини першої статті 53 Закону України "Про запобігання корупції" особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривач), - це особа, яка за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог цього Закону іншою особою.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта