"Правові перегони дитячому таборі "Зміна"

"Правові перегони дитячому таборі "Зміна"

Представники Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова разом із Первомайським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інтерактивний захід "Правові перегони" у дитячому таборі відпочинку "Зміна", розташованого в с. Катеринівка Лозівського району. 

Діти проходили правові естафети, відповідали на питання з правознавства, вирішували кросворди із юридичними термінами, застосовували аналітичне мислення та розгадували злочинні дії за допомогою жестів, а маленькі відпочивальники випробовували свої художні здібності, змагаючись у конкурсі малюнків про права дитини.

 

Малеча дізналася про проект «Я МАЮ ПРАВО!», безоплатну правову допомогу та отримала уявлення про роботу державних виконавців і механізми виконання рішення суду та інших органів.

 

А під час нагородження переможців змагань, всі учасники зібрались та скандуючи «Я МАЮ ПРАВО», влаштовували різнокольоровий флешмоб, і хоча глядачам не вистачило висоти пташиного лету для повноцінного огляду цього яскравого дійства, це було з запасом компенсовано щирим запалом, ентузіазмом та натхненням маленьких виконавців, які заслужено отримали щедрі оплески глядачів. Після оголошення результатів команда - переможець та всі учасники заходу отримали грамоти від організаторів разом з солодкими призами. 

Приємно розуміти, що завдяки взаємодії юристів та керівництва табору все вдалося, а все тому, що #ЧужихДітейНеБуває!

Переглянути відео зі свята можна за посиланням - https://youtu.be/UlQ6vKsqAVw

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта