Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 


Співпраця з Харківським обласним центром зайнятості та з представниками Головного управління національної поліції Харківської області

Співпраця з Харківським обласним центром зайнятості та з представниками Головного управління національної поліції Харківської області

16 серпня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області провели інформаційну кампанію «Зупинемо домашнє насильство!» разом  спільно з працівниками Харківського обласного центру зайнятості та співробітниками Головного управління національної поліції у Харківській області. Спеціалісти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Терещенко Л.О., Кас’ян А.В. та головний спеціаліст сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Мельник М.О. взяли участь в роботі мобільного центру зайнятості Харківського обласного центру зайнятості.

 

Даний захід проходив в парку Стрілка. Серед громадян, з якими спілкувалися працівники Харківської юстиції, були студенти, молоді батьки, пенсіонери та громадяни, які працюють.

 

 

Жителям міста було проінформовано про хід реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», можливість досудового врегулювання спорів, захист бізнесу та майна, порядок примусового стягнення аліментів та відповідальність за їх несплату, механізм виконання рішення суду, а також як протидіяти домашньому насильству тощо.

 

 

Крім того, працівники юстиції надавали консультації з  різних питань, зокрема, як оформити спадщину, порядок оформлення субсидії, доступ до діючої в Україні системи безоплатної правової допомоги та інше.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта