«Я МАЮ ПРАВО!» на святкуванні Дня знань у Ліснянському дошкільному навчальному закладі

«Я МАЮ ПРАВО!» на святкуванні Дня знань у Ліснянському дошкільному навчальному закладі

Начальником управління персоналу Федотовою Т.М., заступником начальника управління - начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І., головним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Храмцовою Ю.В., спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А. та завідувачем сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Жицькою Т.Г. було взято участь у святкуванні Дня знань у Ліснянському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) "Барвінок" комбінованого типу Черкасько-Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області.

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було проведено інформування педагогів та гостей вищезазначеного заходу про основні напрямки реалізації проекту.

А також, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта