Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

04 вересня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” головний спеціаліст відділу з питань банкрутства Матеко С.В. взяла участь у роботі мобільного центру Харківського обласного центру зайнятості.

Харків'ян та гостей міста ознайомлено із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено для формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Під час заходу наголошено на основних темах проекту, які наразі реалізовуються, зокрема механізм виконання рішення суду, відкриття виконавчого провадження, що треба робити, якщо вимагають хабара за іспит чи навчання, протидії домашньому насильству та куди звертатися за допомогою якщо став його жертвою.

Також громадян проінформовано про можливість отримання відповідей на питання юридичного характеру, що їх цікавлять, звернувшись до єдиного Всеукраїнського контакт - центру системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно в межах України) за телефоном: 0 800 213 103.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта