Лекція на тему міжнародного правового співробітництва у цивільних та кримінальних справах

Лекція на тему міжнародного правового співробітництва у цивільних та кримінальних справах

Керівництво відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області прийняло участь у підвищенні кваліфікації підготовки помічників суддів і консультантів місцевих загальних та апеляційних судів, яке проводиться Харківським регіональним відділенням Національної школи суддів України.

Для слухачів прочитано лекцію на тему: «Застосування міжнародних договорів з питань надання правової допомоги у цивільних, сімейних та кримінальних справах». З присутніми було обговорено проблемні питання, які виникають під час виконання доручень іноземних судів про вручення документів та проведення окремих процесуальних дій, а також зроблено акценти на тих помилках, які найчастіше допускаються судами при застосуванні положень міжнародних договорів у цій сфері.

 Разом з тим, під час лекції, обговорено визнання та виконання рішень українських судів на території іноземних держав. Велику увагу приділено питанню порядку стягненню аліментів з боржників, які виїхали за межі України; роз’яснено процедуру направлення відповідного пакету документів.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта