Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 


«STOP БУЛІНГ» Захистимо права дітей разом!

«STOP БУЛІНГ» Захистимо права дітей разом!

В межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  в Харківській гімназія № 55 Харківської міської ради Харківської області спеціалістом управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. та головним спеціалістом Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дяченко Р.В. було проведено тематичний урок у 10-А класі «STOP БУЛІНГ».  На уроці ми з'ясували, що називають булінгом, хто являється учасниками процесу та як його розпізнати і що робити в ситуації булінгу.

 

Також протягом тижня в Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. та Калашніковою В.М. було проведено тематичний урок у 8-Б класі. На уроці обговорювалось що таке булінг, його види, відповідальність за вчинення булінгу, які існують механізми реагування на випадки булінгу, а також захист постраждалих осіб від цього ганебного явища, адже булінг це серйозна та вкрай гостра проблема сучасності.

 

 

В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 37 Харківської міської ради Харківської області спеціалістом управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. та провідним спеціалістом відділу банкрутства Свиридовою Н.О., з метою впровадження освіти у сфері прав людини у систему формальної освіти, було проведено тематичні уроки «Я МАЮ ПРАВО!» у старших класах. У цікавій інтерактивній формі було доведено учням про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення. Захід проведено задня формування в дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права.

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта