«STOP БУЛІНГ» Захистимо права дітей разом!

«STOP БУЛІНГ» Захистимо права дітей разом!

В межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  в Харківській гімназія № 55 Харківської міської ради Харківської області спеціалістом управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. та головним спеціалістом Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дяченко Р.В. було проведено тематичний урок у 10-А класі «STOP БУЛІНГ».  На уроці ми з'ясували, що називають булінгом, хто являється учасниками процесу та як його розпізнати і що робити в ситуації булінгу.

 

Також протягом тижня в Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. та Калашніковою В.М. було проведено тематичний урок у 8-Б класі. На уроці обговорювалось що таке булінг, його види, відповідальність за вчинення булінгу, які існують механізми реагування на випадки булінгу, а також захист постраждалих осіб від цього ганебного явища, адже булінг це серйозна та вкрай гостра проблема сучасності.

 

 

В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 37 Харківської міської ради Харківської області спеціалістом управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. та провідним спеціалістом відділу банкрутства Свиридовою Н.О., з метою впровадження освіти у сфері прав людини у систему формальної освіти, було проведено тематичні уроки «Я МАЮ ПРАВО!» у старших класах. У цікавій інтерактивній формі було доведено учням про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення. Захід проведено задня формування в дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права.

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта