«Стоп булінг» в клубі PRAVOKATOR

«Стоп булінг» в клубі PRAVOKATOR

В клубі PRAVOKATOR в рамках комунікативної кампанії “Стоп булінг” правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” було проведено панельну дискусію на тему: “Прояви булінгу у шкільному середовищі та підвищення юридичної освіти як один із чинників його подолання”.

Працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти спільно з представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Харківської академії безперервної освіти, громадської організації “Асоціація багатодітних сімей “Амма”, за участю науковців, викладачів, студентів обговорювали як спільними зусиллями подолати булінг та яке значення має правове виховання для подолання проявів насильства в шкільному середовищі.

 

В якості спікерів виступили кандидат юридичних наук, доцент, заступник декана з навчальної роботи Харківського Національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Лук’янчиков О.М., кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, господарського та трудового права Харківського Національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Новіков Д.О., адвокат Карелов К.Ю. та кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Лісніча Т.В.

В ході жвавої дискусії присутні мали змогу висловити свій погляд на проблему та шляхи її вирішення, поділилися власним досвідом щодо врегулювання конфліктів.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта