Українські олімпійці та Харківська юстиція провели кампанію “Стоп булінг”

Українські олімпійці та Харківська юстиція провели кампанію “Стоп булінг”

В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 36 відбулися уроки “Стоп булінг” для учнів 5 - 9 класів, до проведення яких долучився український тхеквондист, учасник літніх Олімпійських ігор 2012 року Григорій Гусаров.

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Олена Ночовкіна та заступник начальника відділу  організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Чиркин провели з учнями заняття та розповіли, як виявити булінг, правила поведінки та засоби запобігання цьому явищу.

 

Під час даного уроку діти дізналися, як залагодити конфлікт та допомогти жертві уникнути психологічного та фізичного тиску.

Завдяки залученню до участі відомого спортсмена, діти дізналися, яких висот можна досягти, якщо вести себе правомірно, в повній мірі реалізовувати свої права та не порушувати права інших. Григорій Гусаров розповів учням історію свого успіху, а також продемонстрував винагороди за досягнення у спорті.

Сподіваємося, що на наочному прикладі діти зрозуміли: товаришувати, досягати та створювати набагато краще, ніж порушувати права однолітків.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта