Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 


Тренінг на тему: «Правовий захист осіб без громадянства. Оформлення набуття громадянства України за народженням та територіальним походженням»

Тренінг на тему: «Правовий захист осіб без громадянства. Оформлення набуття громадянства України за народженням та територіальним походженням»

В.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданова Є.В. взяла участь у тренінгу на тему: «Правовий захист осіб без громадянства. Оформлення набуття громадянства України за народженням та територіальним походженням», який проходив на базі правового клубу «PROVOKATOR» в рамках проекту «Правова допомога біженцям та особам без громадянства в Україні», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

У ході тренінгу присутні розглянули низку правових питань щодо правового захисту осіб без громадянства, а саме щодо первинної реєстрації народження, відновлення свідоцтв про народження та їх витребування від компетентних органів іноземних держав. Обговорили порядок встановлення факту народження в судовому порядку, підтвердження факту видачі свідоцтва про народження.

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» присутніх проінформовано про основні положення вищезазначеного проекту, зокрема, про права та механізм їх захисту у сфері державної реєстрації. Мета проекту - підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта