Надання адресної безоплатної правової допомоги у Великобурлуцькому районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Великобурлуцькому районі Харківської області

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Терещенко Л.О. було здійснено виїзд до Великобурлуцького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великобурлуцької районної державної адміністрації.

 

Під час консультування присутніх найбільш актуальними питаннями стали: порядок розірвання договору купівлі продажу, стягнення заборгованості по аліментам, соціальні виплати, оформлення спадщини в порядку спадкування за законом,  а також доступ до діючої в Україні системи безоплатної правової допомоги, тощо.

В межах проведення комунікативної кампанії було проінформовано про механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства, про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України та здійснено поширення інформаційних матеріалів та буклетів з основними повідомленнями правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» .

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта