День відкритих дверей у Лозівському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Лозівському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

02.10.2018 року начальником Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Світланою Заварзою, проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для студентів та школярів. Присутніх було ознайомлено з нормативно-правовими актами та комп'ютерними програмами, які використовуються при державній реєстрації актів цивільного стану. Повідомлено про основні функції і завдання відділу, про те, що крім реєстрації актів цивільного стану в відділі ведеться робота по прийому населення з питань видачі повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, поновлення та анулювання записів актів громадянського стану, внесення виправлень або змін до актових записів, витребування документів з території іноземних держав. Було продемонстровано головний скарб будь-якого відділу - це архів.

 

Молодь розглянула атрибутику, яка використовується при державній реєстрації шлюбу.

Також присутніх було проінформовано про можливість зареєструватися на прийом або подати заяву у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет з використанням сайту «Он-лайн будинок юстиції» або веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» та про пілотні проекти Міністерства юстиції України:  «Шлюб за добу!», «Реєстрація народження у пологовому будинку з одночасною реєстрацією місця проживання новонародженої дитини».

 

 

На закінчення зустрічі начальник відділу відповіла на питання, що цікавлять учнів, та одночасно проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!». #ДеньВідкритихДверей

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта